NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Vlasové přípravky


Vlasové přípravky jsou bránou ke koruně krásy. Je důležité si zvolit správnou péči a tím i zajistit zdraví, lesk a krásu Vašich vlasů. Přípravků je celá řada, dělí se podle výrobců, podle způsobu použití i podle typu vlasů, jaké máte. Vlasová kosmetika je pro děti i pro dospělé.

Vlasové přípravky dělíme na:

 1. šampony
 2. regenerační přípravky
 3. balzámy
 4. barvy
 5. masky
 6. laky
 7. tužidla
 8. gely
 9. vosky
 10. lesky

Šampony se dále dělí podle typu vlasů. Pro vlasy:

 1. citlivé
 2. jemné
 3. normální
 4. mastné
 5. suché
 6. barvené
 7. poškozené
 8. namáhané
 9. zničené
 10. oslabené
 11. krátké
 12. dlouhé
 13. polodlouhé
 14. vlnité
 15. padající
 16. prodloužené
 17. dětské

 Dále dělíme šampony podle způsobu a potřeby použití na:

 1. hydratační
 2. na lupy
 3. objem
 4. regenerace
 5. stimulace
 6. obnovující
 7. revitalizační 

Jsou i speciální šampony proti lupénce, atopii, vším či hnidám.

Regenerační přípravky zajišťují obnovu poškozených vlasů, dodávají jim lesk a revitalizaci.

Název přípravku
charakteristika
e-shop

Šampon CELANDIN

Speciální šampon určený zejména pro osoby se zvýšeným promaštěním vlasů, tvorbou lupů a zvýšené lupovitosti pokožky při psoriáze. Lze jej použít i jako tělový - sprchový šampon při nadměrném pocení. Obsahuje bylinné extrakty a přírodní éterický olej Tea Tree Oil, účinný i proti parazitům  (Veš dětská aj.), působí i preventivně.
Ingredients: Aqua, Coco-oleamidopropylbetaine, Sodiumlaurylsulfate, Viscum Album extrakt, Chelidonium Majus extrakt, Melaleuca Alternifolia oil, Hyssopus Officinalis  extrakt, Salvia Officinalis  extrakt, Achilea Millefolium  extrakt, Marrubium Vulgare extrakt, Valeriana Officinalis  extrakt, Lamium Album  extrakt, Taraxacum Officinale extrakt, Chamomilla Recutita extrakt, Carum Carvi extrakt, Plantago Lanceolata extrakt, Menyanthes Trifoliata extrakt, Inula Helenium extrakt, Sucrose, Camphor, Glycerol.

kosik eshop

Šampon na mastné vlasy

Šampon je vhodný i pro vlasy narušené, při zvýšené potivosti vlasové pokožky. Podporuje růst vlasů, jejich kvalitu a pružnost, působí proti padání vlasů a jako kondicionér.
Ingredients: Aqua, Coco-oleamidopropylbetaine, Sodiumlaurylsulfate, Chamomilla Recutita extrakt,  Arctium  Lappa extrakt, Urtica Dioica extrakt, Glycerol.

kosik eshop

Šampon dětský

Velmi příjemný šampon s obsahem heřmánku a šalvěje, pro svěží pocit, zklidnění a zvláčnění pokožky. Vhodný i pro citlivé a jemné vlasy, šetrný k očím.
Ingredients: Kationaktivní tenzidy, Aqua, Ex.Chamomilla, Ex.Salvia, Glycerol.

kosik eshop

Konopný šampon 3+1

Velmi účinný přípravek pro citlivou i podrážděnou pokožku. Konopné vitageny spolu s dalšími látkami zabraňují vysoušení a představují dokonalou péči i ochranu vlasů. Působením všech aktivních látek je efektivní i při dlouhodobých potížích, přispívá i k regeneraci těla. Vhodný při zvýšené lupovitosti, psoriáze a ekzémech. Obsahuje bylinné extrakty (10%).
Ingredients: Aqua, Nicotiana Tabacum, Hysopus Officinalis, Cannabis Sativa, Coco-oleamidopropylbetaine, Sodiumlaurylsulfate, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Sacharum Officinarum, Camphor.

kosik eshop