NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Pleťové masky


Pleťové masky

Pleťové masky slouží pro uklidnění a regeneraci Vaší pleti. Na naši pleť působí mnoho vnějších vlivů a všechny tyto negativní vlivy, jako je např. stres, nedostatek spánku, nezdravé jídlo, kouření, alkohol, prach, slunce nebo mráz se odrazí na stavu naší pleti.

V obchodech jsou k dostání již předem připravené pleťové masky, které můžete ihned použít. Druhou variantou bývá domácí výroba. Ze surovin, které máte běžně v domácnosti si můžete sami připravit přírodní pleťovou masku.  Je důležité rozlišit, jakou máte pleť a toho se držet jak při nákupu, tak i při volbě surovin při výrobě pleťové masky. Pleťovou masku nemusíte aplikovat pouze na obličej, ale můžete si připravit masku pro celé tělo.

 Masky mohou být:

 1. zklidňující
 2. čistící
 3. protizánětlivé
 4. hojivé
 5. peelingové

Dále dělíme masky podle druhu pleti:

 1. citlivá
 2. suchá
 3. mastná
 4. problematická
 5. normální
 6. akné
 7. zralá
 8. unavená

Na aplikaci masky mějte vždy dostatek času. Po nanesení si lehněte, relaxujte a věnujte tento čas jen sami sobě. Působení masky bývá v rozmezí 10 - 20 minut, některé masky se nechávají působit po celou noc. 

Po aplikaci pleťové masky je vždy nutné pleť důkladně umýt a očistit pleťovou vodou. Pleť na celém těle ještě ošetřete hydratačním krémem.

Název přípravku
charakteristika
e-shop

Maska bylinná švédské byliny

Tento gelový prostředek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senna, myrha, šafrán, ...), které blahodárně působí zejména u zralé pleti. Pokožku vypíná a vyživuje. Příznivě působí i u pleti problematické.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album,l Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor,  Carbomer, Triethanolamine,  Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop