NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkOchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza - bolesti kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVýrobky s hadím jedemVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z léčivých bylin

Konopné masti, přípravky z konopí


Hlavní složkou konopných mastí jsou květy nebo semena konopí. Lisováním semen se získává olej, který obsahuje velké množství omega 3 a 6 mastné kyseliny. Konopí je využíváno nejen v kosmetických přípravcích, ale také ve farmaceutickém průmyslu. Má blahodárné účinky na organizmus a pomáhá při nejrůznějších potížích.

Přípravky obsahující složky z konopí jsou k dostání v podobě

  1. mastí
  2. pleťové masky
  3. mléka
  4. másla
  5. oleje
  6. odvarů

Konopná mast má široké spektrum využití při různých zdravotních problémech, patří mezi ně např. záněty, otoky, křečové žíly, bércové vředy, bolesti svalů, drobná poranění, menstruační bolesti, rýma, nachlazení, migrény, bolesti hlavy. Dále má i hojivé a protizánětlivé účinky.

Konopné mléko je používáno jako analgetikum a má regenerační účinky.

Konopné máslo je možné přidat do různých pokrmů.

Konopný olej má velký obsah nenasycených mastných kyselin, které lidské tělo a hlavně pokožka potřebuje. Tento olej má účinky antiseptické, antibakteriální, je vhodný pro ošetření kožních onemocnění, drobných poranění a popálenin.

Konopný odvar je vhodný aplikovat na bolest kloubů, drobná poranění, zklidnění pokožky. Dodává úlevu při onemocnění průdušek

Název přípravku
charakteristika
e-shop

CANABE přírodní léčitel

Regenerační přípravek k celodenní kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, a jiných kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Pro výšší účinek obsahuje konopný olej i extrakt! U velmi citlivé pleti je vhodné provést test snášenlivosti.
Ingredients:  Aqua, Cannabis Sativa, Nicotiana Tabacum, Hysopus Officinalis, Heliantus Annus, Glycine Soja, Cannabis Sativa, Ethoxy Ethanol, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

DermaFIT IV revitalizační

Regenerační emulgel k denní i noční kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, aj. kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Obsah bylinných extraktů 15%, rostlinných olejů 15%.
Ingredients: Aqua,  Hysopus Officinalis, Cannabis Sativa, Nicotiana Tabacum, Cannabis Sativa, Glycine Soja, Heliantus Annus, Ethoxy Ethanol, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Gel konopný

kožní potíže, atopický ekzém, psoriáza
kosik eshop

Konopná mast při bolestivosti

Vynikající konopný regenerační přípravek s léčivými bylinami, éterickými oleji, vitamíny, rostlinnými oleji a biologicky aktivními látkami. Příznivě a intenzivně působí při bolestivosti kloubů, svalů i páteře. Obsažené látky napomáhají pří dlouhodobých potížích s artrózou, revmatizmem, otoky i pohmožděninami. Působením všech aktivních látek je velice účinný, brzy dochází k zlepšení potíží a k pocitu uvolnění. U velmi citlivé pokožky je vhodné provést test snášenlivosti. Obsahuje konopný olej i extrakt!
Ingredients: Aqua, Cannabis sativa extract, Cannabis sativa Oil, Arnica Montana extract, Aesculus hippocastanum extract, Melaleuca Leucadendra Oil, Symphytum Oficinale extract, Heliantus Annus oil, Brassica Oleifera Oil, Glycine Soja Oil, Cinnamumum Cassia Oil, Melissa Oficinalis extract, Glucosamine sulfate, Carbomer, Triethanolamine, Butyrospermum Parkii, Hyssopus Officinalis extract, Rheum Palmatum extract, Cassia Senna extract, Prunus Spinosa extract, Commiphora Myrha extract, Calamintha Officinalis extract, Angelica Archangelica extract, Polygonum Aviculare extract, Foeniculum Vulgare extract, Mentha Piperita extract, Althela Officinalis extract, Quercus extract, Casia Auriculata extract, Anthemis Nobilis extract, Carum Carvi Oil, Curcuma Zedoaria extract, Salvia Officinalis extract, Achilea Millefolium extract, Marrubium Vulgare extract, Valeriana Officinalis extract, Lamium Album extract, Taraxacum Officinale extract, Chamomilla Recutita extract, Carum Carvi extract, Plantago Lanceolata extract, Trifolium Paratense extract, Inula Helenium extract, Sucroze, Camphor.

kosik eshop

Konopný krém při atopii

Regenerační emulgel k denní i noční kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, aj. kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Pro výšší účinek obsahuje konopný olej i extrakt! U velmi citlivé pleti je vhodné provést test snášenlivosti.
Ingredients: Aqua, Nicotiana Tabacum extrakt, Nicotiana Tabacum oil, Hysopus Officinalis extrakt, Hysopus Officinalis oil, Cannabis Sativa extrakt, Cannabis Sativa oil, Heliantus Annus oil, Glycine Soja oil, Cannabis Sativa, C 12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Konopný šampon 3+1

Velmi účinný přípravek pro citlivou i podrážděnou pokožku. Konopné vitageny spolu s dalšími látkami zabraňují vysoušení a představují dokonalou péči i ochranu vlasů. Působením všech aktivních látek je efektivní i při dlouhodobých potížích, přispívá i k regeneraci těla. Vhodný při zvýšené lupovitosti, psoriáze a ekzémech. Obsahuje bylinné extrakty (10%).
Ingredients: Aqua, Nicotiana Tabacum, Hysopus Officinalis, Cannabis Sativa, Coco-oleamidopropylbetaine, Sodiumlaurylsulfate, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Sacharum Officinarum, Camphor.

kosik eshop

Sérum
konopné

při lupénce, afty, opary, záněty dásní
kosik eshop

Krém na ruce konopný

Ekzémy, psoriáza, popraskaná pokožka
kosik eshop

Pivo konopné

4,5 alc. zklidňující, pro metabolismus
kosik eshop