NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Bylinné gely,


Gely obsahují výtažky z bylin, které jsou nejen kosmetickým doplňkem, ale napomáhají při pomoci do bolestivosti a únavy. Každá bylina má jiný účinek, každý gel je doporučován na jiné partie našeho těla a na jiné zdravotní problémy. 

Bylinné gely jsou příjemné na pokožce, snadno se roztírají i vstřebávají. Působí svěže a sladí Vaše smysly s Vaším tělem. Dodávají pocit úlevy od bolesti, stresu i napětí.

Bylinné gely můžete použít pro všechny typy pleti - citlivou, normální, smíšenou i mastnou. Jsou vhodné i na pokožku kolem očí, rtů i po holení.

Gely se dále liší podle toho, na jaké zdravotní problémy můžete jednotlivý gel použít. Mohou Vám pomoci při od problémů, jako jsou:
  1. bolesti hlavy, únava, deprese
  2. záněty, otoky
  3. hemoroidy
  4. kožní problémy
  5. regenerace organismu
  6. revma
  7. problémy s klouby, svaly
  8. křečové žíly
  9. unavené oči
  10. celulitida
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Atopic

Tento gel obsahuje komplex bylin (jitrocel, šalvěj lékařská, yzop, kozlík lékařský, řebříček ...), které velmi dobře působí zejména u problematické pleti, se sklonem k ekzémům, oparům a při potížích s akné, působí protizánětlivě a podporují hojení. Gel uklidňuje i pokožku zasaženou bodavým hmyzem. Aplikuje se několikrát denně.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Eupatorion gel

Gel je vhodný ke kosmetické péči o pokožku osob se sklonem ke křečovým žilám. Je doporučován i k regeneraci pokožky.
Ingredients: Aqua, Agrimonia eupatoria herba extract, Corbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglicerin.

kosik eshop

Gel řepíkový

Gel je vhodný k ošetření křečových žil, při bércových problémech. Je doporučován i na hemoroidy a k regeneraci pokožky.
Ingredients: Aqua, Agrimonia euphatoria, Carbomer, Triethanolamine,Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Gel konopný

kožní potíže, atopický ekzém, psoriáza kosik eshop

Gel švédské byliny

Tento gelový prostředek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senna, myrha, šafrán, ...), které blahodárně působí zejména u zralé pleti. Pokožku vypíná a vyživuje. Příznivě působí i u pleti problematické.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album,l Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor,  Carbomer, Triethanolamine,  Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop