NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Balzámy na nohy, péče o nohy


Balzámy, peelingy, krémy a oleje na nohy jsou nezbytně nutné pro zdravou chůzi a osobní hygienu. Nohy a zvláště pak chodidla a nehty jsou náchylné k různým plísním, nemocem a zdravotním problémům, pokud o ně není řádně pečováno. Balzámy Vám zajistí komplexní péči a pohodlí.

Balzámy ošetří i poničenou kůži, poškozenou tkáň nebo ztvrdlou kůži. Pokud většinu svého času strávíte na nohách, neměli byste péči o chodidla a nohy zanedbávat. Plísně a jiné kožní onemocnění jsou pak dost častým jevem po návštěvě plaveckého bazénu, sauny nebo koupaliště.

Co Vám balzám na nohy zajistí?

 1. antiseptický efekt
 2. hojivý efekt
 3. ošetří ztvrdlou kůži
 4. ošetří mozoly
 5. hydratuje
 6. zvláčňuje
 7. regeneruje 

Balzámy Vám mohou pomoci při problémech jako je:

 • popraskaná kůže
 • pocení
 • únava
 • plísně
 • suchá pokožka
 • ekzémy
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Balzám na nohy při kožních plísních

Příznivě působící látkou na kožní plísně je vysoce účinný čajovníkový olej TEA TREE OIL a lopuchový extrakt s fytosteroly a fytoncidy. Vhodný při zvýšené potivosti, nepříjemném zápachu a svědivosti.
Ingredients: Aqua, Arctium Lappa extrakt, Paraffinum Liquidum oil, Melaleuca Alternifolia oil, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.
kosik eshop

Balzám na nohy na popraskanou kůži

Velmi účinný přípravek pro silně popraskanou kůži a ztvrdlé paty. Obsahuje rostlinné výtažky, oleje a silice (vrba bílá, ichthyol, parafin, čajovníková silice), které působí i při problémech s kožními plísněmi. Před aplikací odstraňte ztvrdlou kůži mechanicky.
Ingredients: Aqua, Salix Alba extrakt, Paraffinum Liquidum oil, Ichthammol, Melaleuca Alternifolia oil, Carbomer, Triethanol amine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Balzám na nohy při pocení

Balzám účinně působí u vlhkých svědivých chodidel, jemně a desodoračně.
Obsahuje rostlinné výtažky, oleje a silice.
Ingredients: Aqua, Hellianthus Annus, Melissa Officinalis, Paraffinum Liquidum, Lavandula Angustifolia, Carbomer, Triethanolamine, Eucalyptus Globulus, Salvia Officinalis, Mentha Piperita, Abies Alba, Melissa Officinalis, Ocimum Basilicum, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Balzám na nohy promašťující

Vynikajícího účinku je dosaženo působením heřmánku a peruánského balzámu. Velmi vhodný pro suchou pokožku, kterou vyživuje a regeneruje.
Ingredients: Aqua, Chamomilla Recutita, Helianthus Annus, Paraffinum Liquidum, Carbomer, Triethanol Amine, Myroxylon Pereire, Methylchloroisothiazolinone.
kosik eshop

Balzám na nohy při únavě

Balzám na nohy při únavě
Je určen zejména pro namožené svaly, klouby. Příjemně osvěžuje a prokrvuje pokožku.
Ingredients:  Aqua, Helianthus Annus,Paraffinum Liquidum, Aesculus Hippocastanum, Eucalyptus Globulus, Rosmarinus Officinalis, Carbomer, Mentha Piperita, Abies Alba, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop