NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkOchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza - bolesti kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVýrobky s hadím jedemVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z léčivých bylin

Regenerace těla, pleti, pokožky


V dnešní době je nutné se na toto téma zaměřit. Regenerace neboli obnova sil je často opomíjena a její zanedbání nebo spíše nedodržování může vést k řadě zdravotních problémů. Pokud je organismus přetížen, je regenerace nezbytností. Bez ní může dojít k přetížení, únavě a stresu.

Na regeneraci organismu blahodárně působí:

 1. masáže
 2. vodní lázně
 3. sauna
 4. plavání
 5. strečink
 6. správná životospráva
 7. možnost odpočinku
 8. dostatek spánku
 9. doplňky stravy
 10. dostatek tekutin
 11. dostatek pohybu
K rychlosti regenerace organismu samozřejmě napomáhá zdraví a fyzická kondice každého člověka. Pokud se tělo regeneruje po úraze či nemoci, je rychlost závislá na přísunu dostatečného množství důležitých živin a vitamínů.
Nejde pouze o fyzickou kondici, duševní regenerace a stav duševního zdraví je s fyzickým zdravím úzce spjat. Jedno bez druhého nemůže fungovat. Informace o regeneraci organismu můžete čerpat i na seminářích, v klubech regenerace či u terapeutů a poradců, kteří se specializují na toto téma.
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Atopic

Tento gel obsahuje komplex bylin (jitrocel, šalvěj lékařská, yzop, kozlík lékařský, řebříček ...), které velmi dobře působí zejména u problematické pleti, se sklonem k ekzémům, oparům a při potížích s akné, působí protizánětlivě a podporují hojení. Gel uklidňuje i pokožku zasaženou bodavým hmyzem. Aplikuje se několikrát denně.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Balzám na ruce SANTÉ

Výborného účinku krémovitého gelu s obsahem heřmánku a peruánského balzámu dosáhnete
při použití na citlivou a suchou pokožku, kterou vyživuje, regeneruje a hojí. Používá se i v kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů a seboroické dermatitidy
Ingredients: Aqua, Chamomilla Recutita extrakt, Helianthus Annus oil, Paraffinum Liquidum oil, Carbomer, Triethanol Amine, Myroxylon Pereire, Methylchloroisothiazolinone.

kosik eshop

Balzám na nohy na popraskanou kůži

Velmi účinný přípravek pro silně popraskanou kůži a ztvrdlé paty. Obsahuje rostlinné výtažky, oleje a silice (vrba bílá, ichthyol, parafin, čajovníková silice), které působí i při problémech s kožními plísněmi. Před aplikací odstraňte ztvrdlou kůži mechanicky.
Ingredients: Aqua, Salix Alba extrakt, Paraffinum Liquidum oil, Ichthammol, Melaleuca Alternifolia oil, Carbomer, Triethanol amine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

CANABE přírodní léčitel

Regenerační přípravek k celodenní kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, a jiných kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Pro výšší účinek obsahuje konopný olej i extrakt! U velmi citlivé pleti je vhodné provést test snášenlivosti.
Ingredients:  Aqua, Cannabis Sativa, Nicotiana Tabacum, Hysopus Officinalis, Heliantus Annus, Glycine Soja, Cannabis Sativa, Ethoxy Ethanol, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

DermaFIT I
při lupénce

Tento krémovitý gel je určen jako doplňkový přípravek k ošetření pokožky postižené zvýšenou lupovitostí, k hygienicko rotační péči, po ukončení aplikace diferentních léků. Obsahuje příznivě působící látky, pokožku regeneruje a zvláčňuje.
Ingredients: Aqua, Chelidonium Majus., Paraffinum Liquidum, Myroxylon Pereire, Mellaleuca,  Leucadendra, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

DermaFIT II
při lupénce

Tento krémovitý gel je určen k hygienicko rotační péči o pokožku nemocnou, postiženou zvýšenou lupovitostí, po ukončení aplikace diferentních léků. Obsahuje příznivě působící látky, pokožku regenerují a zvláčňují.
Ingredients: Aqua, Salix Alba, Paraffinum Liquidum, Ichthammol, Melaleuca Alternifolia, Carbomer, Triethanol Amine, Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

DermaFIT III
při kožních plísních

Hlavní příznivě působící látkou na kožní plísně je vysoce účinný čajovníkový olej TEA TREE OIL a lopuchový extrakt s fytosteroly a fytoncidy. Vhodný při potivosti, nepříjemném zápachu a svědivosti. Regeneruje pokožku.
Ingredients: Aqua, Arctium Lappa, Paraffinum   Liquidum, Melaleuca Alternifolia, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

DermaFIT IV revitalizační

Regenerační emulgel k denní i noční kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, aj. kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Obsah bylinných extraktů 15%, rostlinných olejů 15%.
Ingredients: Aqua,  Hysopus Officinalis, Cannabis Sativa, Nicotiana Tabacum, Cannabis Sativa, Glycine Soja, Heliantus Annus, Ethoxy Ethanol, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Gel řepíkový

Gel je vhodný k ošetření křečových žil, při bércových problémech. Je doporučován i na hemoroidy a k regeneraci pokožky.
Ingredients: Aqua, Agrimonia euphatoria, Carbomer, Triethanolamine,Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Gel konopný

kožní potíže, atopický ekzém, psoriáza
kosik eshop

Gel švédské byliny

Tento gelový prostředek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senna, myrha, šafrán, ...), které blahodárně působí zejména u zralé pleti. Pokožku vypíná a vyživuje. Příznivě působí i u pleti problematické.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album,l Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor,  Carbomer, Triethanolamine,  Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

Konopná mast při bolestivosti

Vynikající konopný regenerační přípravek s léčivými bylinami, éterickými oleji, vitamíny, rostlinnými oleji a biologicky aktivními látkami. Příznivě a intenzivně působí při bolestivosti kloubů, svalů i páteře. Obsažené látky napomáhají pří dlouhodobých potížích s artrózou, revmatizmem, otoky i pohmožděninami. Působením všech aktivních látek je velice účinný, brzy dochází k zlepšení potíží a k pocitu uvolnění. U velmi citlivé pokožky je vhodné provést test snášenlivosti. Obsahuje konopný olej i extrakt!
Ingredients: Aqua, Cannabis sativa extract, Cannabis sativa Oil, Arnica Montana extract, Aesculus hippocastanum extract, Melaleuca Leucadendra Oil, Symphytum Oficinale extract, Heliantus Annus oil, Brassica Oleifera Oil, Glycine Soja Oil, Cinnamumum Cassia Oil, Melissa Oficinalis extract, Glucosamine sulfate, Carbomer, Triethanolamine, Butyrospermum Parkii, Hyssopus Officinalis extract, Rheum Palmatum extract, Cassia Senna extract, Prunus Spinosa extract, Commiphora Myrha extract, Calamintha Officinalis extract, Angelica Archangelica extract, Polygonum Aviculare extract, Foeniculum Vulgare extract, Mentha Piperita extract, Althela Officinalis extract, Quercus extract, Casia Auriculata extract, Anthemis Nobilis extract, Carum Carvi Oil, Curcuma Zedoaria extract, Salvia Officinalis extract, Achilea Millefolium extract, Marrubium Vulgare extract, Valeriana Officinalis extract, Lamium Album extract, Taraxacum Officinale extract, Chamomilla Recutita extract, Carum Carvi extract, Plantago Lanceolata extract, Trifolium Paratense extract, Inula Helenium extract, Sucroze, Camphor.

kosik eshop

Krém s Aloe Vera regenerační a hydratační

Lehký bylinný krém s Aloe Vera a vitamínem E, vhodný pro denní i noční užití, zpomaluje stárnutí pokožky, zvláčňuje, chrání a činí ji sametově hebkou a jemnou. Je vhodný pro všechny typy pleti, příznivě působí i při potížích s akné. Aloe Vera uklidňuje citlivou pokožku, dodává ji vlhkost a pružnost. Regeneruje, vyživuje a vyhlazuje pleť.
Ingredients:  Aqua, Heliantus Annus oil, Paraffinum Liquidum oil, Aloe Barbadensis extrakt, Hyssopus Officinalis extrakt, Salvia Officinalis extrakt, Achilea Millefolium extrakt, Marrubium Vulgare extrakt, Valeriana Officinalis extrakt, Lamium Album extrakt, Taraxacum Officinale extrakt, Chamomilla Recutita extrakt, Carum Carvi extrakt, Plantago Lanceolata extrakt, Menyanthes Trifoliata extrakt, Inula Helenium extrakt, Sucroze, Camphor, C12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Maska bylinná švédské byliny

Tento gelový prostředek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senna, myrha, šafrán, ...), které blahodárně působí zejména u zralé pleti. Pokožku vypíná a vyživuje. Příznivě působí i u pleti problematické.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album,l Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor,  Carbomer, Triethanolamine,  Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

Měsíčková mast

suchá a popraskaná kůže
kosik eshop

Krém na oční vrásky

Vyhlazuje vrásky okolo očí.
Ingredients: Aqua, Triticum Vulgare, Mink Oil., Royal Jelly, Carbomer

kosik eshop

SANTÉ

Bylinný emulgel s peruánským balzámem. Účinné látky příznivě působí na proleženiny, opruzeniny, omrzliny, rány, jizvy a spáleniny, vhodné i při potížích s hemoroidy, s křečovými žilami a  bércovými vředy. Regeneruje pokožku.
Ingredients: Aqua, Chamomilla Recutita extrakt, Helianthus Annus oil, Paraffinum Liquidum oil, C12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanol Amine, Myroxylon Pereire, Methylchloroisothiazolinone.

kosik eshop

Tělové mléko s Aloe Vera

Lehká bylinná tělová emulze s Aloe Vera a vitamínem E, je určena k ošetření suché pokožky, po koupeli, sprchování a slunění. Zklidňuje pokožku po depilaci, je vhodná i k odlíčení. Regeneruje a zvláčňuje pleť, činí ji sametově hebkou a jemnou. Je vhodná pro všechny typy pleti. Lehce se roztírá a nezanechává mastný pocit.
Ingredients: Aqua, Heliantus Annus oil, Paraffinum Liquidum oil, Aloe Barbadensis extrakt, Hyssopus Officinalis extrakt, Salvia Officinalis extrakt, Achilea Millefolium extrakt, Marrubium Vulgare extrakt, Valeriana Officinalis extrakt, Lamium Album extrakt, Taraxacum Officinale extrakt, Chamomilla Recutita extrakt, Carum Carvi extrakt, Plantago Lanceolata extrakt, Menyanthes Trifoliata extrakt, Inula Helenium extrakt, Sucrose, Camphor oil, C 12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanolamine, Methyl isothiasolinone.

kosik eshop

THÁLIE

Bylinný emulgel s vysokým obsahem přírodních éterických olejů a vitamínem E. Příznivě působí při dlouhodobých artrozních bolestech, revmatismu, únavě svalů a chybějící svěžesti. Uklidňuje a prokrvuje pokožku. Vynikající pro regeneraci těla.
Ingredients: Aqua, Melissa Officinalis extrakt, Helianthus Annus oil, Paraffinum Liquidum, Lavandula Angustifolia oil, C 12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanolamine, Eucalyptus Globulus oil, Salvia Officinalis oil, Mentha Piperita oil, Abies Alba oil, Melissa Officinalis oil, Ocimum Basilicum oil, Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

krém při atopii

Regenerační emulgel k denní i noční kosmetické péči o pokožku s projevy ekzémů, dermatitid, psoriázy, aj. kožních neduhů. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Pro výšší účinek obsahuje konopný olej i extrakt! U velmi citlivé pleti je vhodné provést test snášenlivosti.
Ingredients: Aqua, Nicotiana Tabacum extrakt, Nicotiana Tabacum oil, Hysopus Officinalis extrakt, Hysopus Officinalis oil, Cannabis Sativa extrakt, Cannabis Sativa oil, Heliantus Annus oil, Glycine Soja oil, Cannabis Sativa, C 12-14 Pareth-30, Carbomer, Triethanol Amine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop

Venoscin

Regenerační bylinný balzám s kaštanem a éterickými oleji k péči o pokožku osob s tendencí ke křečovým žilám a únavě svalů, dobře působí i při celulitidě apod. Balzám osvěžuje a prokrvuje pokožku. Aplikuje se pouze jemným vtíráním, do pokožky dolních končetin odspodu nahoru, směrem k srdci. Pro synergický účinek aplikujte střídavě s přípravkem Venotin.
Ingredients: Aqua, Heliantus Annus seed oil, Paraffinum Liquidum, Aesculus Hippocastanum flos extract, Eucalyptus Globulus Essentials oil, Rosmarinus Officinalis Essentials oil, Mentha Piperita oil, Abies Alba oil, Carbomer, Triethanolamine, Laureth - 30 Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

kosik eshop

Čistící léčivý čaj bylináře Pavla Váni

detoxikace organismu, kožní potíže
kosik eshop

Diabetický léčivý čaj bylináře Pavla Váni

při potížích s cukrovkou
kosik eshop

Na hubnutí léčivý čaj bylináře Pavla Váni

snížení hmotnosti, štíhlá linie

Krém na ruce

druhy s Aloe, měsíčkem, lanolinem

Amazonské čaje

Používají se při kožních potížích, potížích s imunitou a při nádorových onemocněních.
kosik eshop