NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Opary


Opar je virové onemocnění, které je snadno nakažlivé a postihuje kůži a sliznici. Může se vyskytovat nejen na ústech, ale i v jejich okolí, dále může postihnout nosní vchod, tváře, oční rohovku nebo genitálie. V některých případech může dojít i k onemocněním jako je zánět mozkových blan.

Je nutné vzít v potaz příznaky, které tvorbě oparu přecházejí.

Mezi ně patří:tlak, horkost, pnutí

Co podporuje vznik oparu? Je to především:

stres, oslabení imunity, vyčerpání, nachlazení, horečnatá onemocnění

 
Každý máme jiný imunitní systém, proto je i průběh tohoto onemocnění u každého člověka jiný a proto je i u každého aplikován jiný způsob pomoci.

Péči byste měli zahájit co nejdříve, abyste se vyvarovali závažnějšímu průběhu tohoto onemocnění.

Opar na rtech můžete řešit pomocí:

mastí, krémů, antivirotik

Název přípravku
charakteristika
e-shop

Atopic

Tento gel obsahuje komplex bylin (jitrocel, šalvěj lékařská, yzop, kozlík lékařský, řebříček ...), které velmi dobře působí zejména u problematické pleti, se sklonem k ekzémům, oparům a při potížích s akné, působí protizánětlivě a podporují hojení. Gel uklidňuje i pokožku zasaženou bodavým hmyzem. Aplikuje se několikrát denně.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Sérum
konopné

při lupénce, afty, opary, záněty dásní
kosik eshop

Čistící čaj bylináře Pavla Váni

detoxikace organismu, kožní potíže
kosik eshop