NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Křečové žíly


Výskyt křečových žil je výsledek žilního onemocnění, které v dnešní době patří
k civilizační chorobě. O křečové žíly by se mělo pečovat nejen z kosmetického důvodu, ale zanedbání péče může vést k poškození tkání a dalším zdravotním komplikacím. Výskytu křečových žil se dá předejít, ale je nutné se řídit určitými zásadami.


Původ vzniku křečových žil:

genetické dispozice, těhotenství, obezita, záněty, stáří, nedostatek pohybu, vyšší fyzická zátěž

 

Onemocnění křečových žil

postihuje především dolní končetiny. Tam jsou žíly nejvíce náchylné k rozšíření.

Od křečových žil pomáhají:

léky, přírodní produkty, chirurgické odstranění, miniinvazní operace
sklerotizace, laser

Výběr metody a způsobu, jak budete o křečové žíly pečovat, je závislý na závažnosti stavu křečových žil. Vždy je důležité se poradit s odborníkem, který Vám doporučí tu nejvhodnější metodu.
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Venotin

Popis:
Bylinný přípravek k péči o nohy při potížích s křečovými žílami, při únavě svalů, celulitidě, žilní nedostatečnosti a lymfatických poruchách.
Aplikuje se pouze jemným vtíráním od spodu nahoru, směrem k srdci.
.Složení:
Rutin, arnika, měsíček

kosik eshop

Venoscin

Regenerační bylinný balzám s kaštanem a éterickými oleji k péči o pokožku osob s tendencí ke křečovým žilám a únavě svalů, dobře působí i při celulitidě apod. Balzám osvěžuje a prokrvuje pokožku. Aplikuje se pouze jemným vtíráním, do pokožky dolních končetin odspodu nahoru, směrem k srdci. Pro synergický účinek aplikujte střídavě s přípravkem Venotin.
Ingredients: Aqua, Heliantus Annus seed oil, Paraffinum Liquidum, Aesculus Hippocastanum flos extract, Eucalyptus Globulus Essentials oil, Rosmarinus Officinalis Essentials oil, Mentha Piperita oil, Abies Alba oil, Carbomer, Triethanolamine, Laureth - 30 Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

kosik eshop