NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Mykózy, plísně kožní


Jedná se o infekční onemocnění, které zasahuje kůži, nehty vlasy a u kojenců ještě ústa a dýchací trakt. Při tomto onemocnění je nutno dodržovat přísnou hygienu, snadno totiž dochází k přenosu na další osoby.

Příznakem kožní plísně bývá:

svědění, pálení, zarudlé šupinaté skvrny, mokvání a potivost, postižených míst

Nejčastěji zasaženými místy jsou:

nehty, oblast mezi prsty, ploska nohy


 

 

 

 

Nejčastějším zdrojem nákazy kožních plísní:

bývají místa, kde se shlukuje větší počet lidí, tzn., že zde dochází k vytváření infekčního prostředí a i k přenosu nákazy.

Zvlášť velký pozor si dejte v místech, jako je:
plavecký bazén, sauna, společné sprchy, hotel, tělocvična, zvířata

Nejúčinnější léčiva tohoto onemocnění jsou antimykotika. Tyto přípravky jsou dostupné ve formách:
spreje, zásypu, mastě, gelu, roztoku
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Balzám na nohy při kožních plísních

Příznivě působící látkou na kožní plísně je vysoce účinný čajovníkový olej TEA TREE OIL a lopuchový extrakt s fytosteroly a fytoncidy. Vhodný při zvýšené potivosti, nepříjemném zápachu a svědivosti.
Ingredients: Aqua, Arctium Lappa extrakt, Paraffinum Liquidum oil, Melaleuca Alternifolia oil, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.
kosik eshop

DermaFIT III
při kožních plísních

Hlavní příznivě působící látkou na kožní plísně je vysoce účinný čajovníkový olej TEA TREE OIL a lopuchový extrakt s fytosteroly a fytoncidy. Vhodný při potivosti, nepříjemném zápachu a svědivosti. Regeneruje pokožku.
Ingredients: Aqua, Arctium Lappa, Paraffinum   Liquidum, Melaleuca Alternifolia, Carbomer, Triethanolamine, Methylisothiasolinone.

kosik eshop