NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Bolesti svalů


Bolesti svalů

Bolesti svalů mohou mít celou řadu příčin. Nejčastěji k ní dochází při nadměrném přetížení nebo přetrénování. Bolest svalů může být také indikátor nějaké nemoci, jako je např. zánět mozkových blan, zánět dutin, chřipka, lymská borelióza, malárie či AIDS.

Příčiny vzniku bolesti svalů:

špatná chůze, nesprávné dýchání, nadměrná fyzická aktivita, nedostatečný pohyb
stáří, revmatické choroby, hormonální poruchy, neurologická onemocnění
další choroby

Na pomoc nebo zmírnění bolestí Vám pomohou:

nesteroidní analgetika, lokální antiflogistika, hřejivé masti, gely
masáže,
léčivé rostliny

Příznaky, které by Vás měli varovat:

pocit chladných rukou, brnění v prstech, přeskakování kloubů, pálivá bolest

 

Název přípravku
charakteristika
e-shop

Balzám na nohy při únavě

Balzám na nohy při únavě
Je určen zejména pro namožené svaly, klouby. Příjemně osvěžuje a prokrvuje pokožku.
Ingredients:  Aqua, Helianthus Annus,Paraffinum Liquidum, Aesculus Hippocastanum, Eucalyptus Globulus, Rosmarinus Officinalis, Carbomer, Mentha Piperita, Abies Alba, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

CZ Profesionál

Bylinný emulgel určený pro masáž. Přírodní silice (máta peprná, jedle bělokorá, eukalyptus, rozmarýn) umocňují vliv účinných látek, příjemně osvěží a prokrví pokožku. Napomáhá pohybovému aparátu starších lidí, velmi účinný při únavě.
kosik eshop

FIT gel    

Bylinný emulgel určený pro masáž. Přírodní silice (máta peprná, jedle bělokorá, eukalyptus, rozmarýn) umocňují vliv účinných látek, příjemně osvěží a prokrví pokožku. Napomáhá pohybovému aparátu starších lidí, velmi účinný při únavě.

kosik eshop

Konopná mast při různých obtížích

Vynikající konopný regenerační přípravek s účinnými bylinami (konopí, kostival lékařský, meduňka lékařská, ...), éterickými oleji, vitamíny, rostlinnými oleji a biologicky aktivními látkami (MSM a glukosaminsulfát). Masáž tímto přípravkem může příznivě působit při pohyblivosti. Působením všech aktivních látek je velice účinný a brzy dochází k pocitu uvolnění. U velmi citlivé pokožky je vhodné provést test snášenlivosti. Obsahuje konopný olej i extrakt!

kosik eshop

Masážní emulgel ARTHROGEL

Bylinný emulgel s vynikající Meduňkou lékařskou, s vysokým obsahem přírodních éterických olejů a vitamínem E. Příznivě působí při únavě a brzy přináší pocit úlevy a chybějící svěžesti.
Uklidňuje a prokrvuje pokožku. Vynikající pro regeneraci těla. Přípravek může být použitý i jako ošetřující a pečující přípravek o pokožku.

kosik eshop

Kostivalová mast

přípravek s kaštanem, arnikou, tužebníkem, MSM a glukosaminsulfátem
Výrobek obsahuje bylinné extrakty ( kostival lékařský, kaštan, arniku, tužebník) a přírodní éterický olej Kajeput.Působením všech aktivních látek je velice účinný, dochází k zlepšení pohyblivosti a dlouhodobému pocitu uvolnění. Regeneruje organismus. Přípravek může být použitý i jako ošetřující a pečující přípravek o pokožku.

kosik eshop

Venoscin

Regenerační bylinný balzám s kaštanem a éterickými oleji k péči o pokožku osob s tendencí ke křečovým žilám a únavě svalů, dobře působí i při celulitidě apod. Balzám osvěžuje a prokrvuje pokožku. Aplikuje se pouze jemným vtíráním, do pokožky dolních končetin odspodu nahoru, směrem k srdci. Pro synergický účinek aplikujte střídavě s přípravkem Venotin.
Ingredients: Aqua, Heliantus Annus seed oil, Paraffinum Liquidum, Aesculus Hippocastanum flos extract, Eucalyptus Globulus Essentials oil, Rosmarinus Officinalis Essentials oil, Mentha Piperita oil, Abies Alba oil, Carbomer, Triethanolamine, Laureth - 30 Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

kosik eshop