NEMOC NEBO ZDRAVÍ, STÁŘÍ NEBO MLÁDÍ?
Pro Vás je tu FARMAKON
Hlavní stranaO násKontaktyDotazníkObchodní řádE-shopProdejní síťVeletrhy a výstavy
Artróza potíže kloubůBolesti svalůPsoriázaKožní plísněAtopický ekzémAknéOparyKřečové žílyHemoroidyProblémy nohouRegeneraceCelulitida
Bylinné gelyPleťové maskyKonopné výrobkyVlasové přípravkyMasážní přípravkyPleťová tělová mlékaKrémy a emulzeBalzámy na ruceBalzámy na nohyČaje z bylin

Akné, kožní potíže


Je kožní onemocnění, které je způsobenou hormonální nerovnováhou v organizmu. Akné patří mezi nejčastější onemocnění dospívající mládeže. Je snadno léčitelné, pokud je v počáteční fázi. Zanedbáním léčby může akné přejít do těžkého stadia, I když je akné většinou problém dospívajících, může se z něj stát i onemocnění na celý život.

Vliv na výskyt akné má i:

dědičnost, hormony, životospráva, roční období

Místa zasažená akné:

obličej, nejčastěji v t-zóně, ramena, záda, hrudník

 

Výskyt akné i jeho odstraňování je velice individuální.

Každý, kdo trpí těmito obtížemi by si měl především zjistit, jakou má životosprávu a sledovat, co má vliv na stav jeho pleť. Podle toho lze zmírnit příznaky akné. Při použití správné kosmetiky je pomoc při odstraňování projevů akné úspěšná.

Prostředky na akné jsou různé např.
kosmetika jako jsou krémy, pleťové vody a mléka, hormonální léčba, antibiotika a v neposlední řadě i správná životospráva.
Název přípravku
charakteristika
e-shop

Atopic

Tento gel obsahuje komplex bylin (jitrocel, šalvěj lékařská, yzop, kozlík lékařský, řebříček ...), které velmi dobře působí zejména u problematické pleti, se sklonem k ekzémům, oparům a při potížích s akné, působí protizánětlivě a podporují hojení. Gel uklidňuje i pokožku zasaženou bodavým hmyzem. Aplikuje se několikrát denně.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album, Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone.
kosik eshop

Gel konopný

kožní potíže, atopický ekzém, psoriáza
kosik eshop

Gel švédské byliny

Tento gelový prostředek obsahuje komplex bylin (jitrocel, senna, myrha, šafrán, ...), které blahodárně působí zejména u zralé pleti. Pokožku vypíná a vyživuje. Příznivě působí i u pleti problematické.
Ingredients: Aqua, Hyssopus Officinalis, Salvia Officinalis, Achilea Millefolium, Marrubium Vulgare, Valeriana Officinalis, Lamium Album,l Taraxacum Officinale, Chamomilla Recutita, Carum Carvi, Plantago Lanceolata, Menyanthes Trifoliata, Inula Helenium, Saccharum Officinarum, Camphor,  Carbomer, Triethanolamine,  Methylchloroisothiasolinone.

kosik eshop

Krém při atopii

Regenerační přípravek k celodenní kosmetické doplňkové péči o pokožku postiženou zvýšenou lupovitostí. Velmi příznivě působí na svědivou a suchou pokožku, kterou zklidňuje, vyživuje a silně revitalizuje. Konopné vitageny optimalizují regeneraci kožních buněk. Pro výšší účinek obsahuje konopný olej i extrakt! U velmi citlivé pleti je vhodné provést test snášenlivosti.

kosik eshop

Sérum
konopné

při lupénce, afty, opary, záněty dásní
kosik eshop

Čistící čaj bylináře Pavla Váni

detoxikace organismu, kožní potíže
kosik eshop